03
březen
2015
sdfg

Účetnictví pro neziskovky od neziskovky

Jen osobní účastí na dění v neziskovém sektoru se lze dostat až k jádru problémů, se kterými se tyto organizace denně potýkají. Občanské sdružení AISIS se tak snaží jít neziskovému sektoru a jeho specifickým potřebám naproti. Prioritou je hledání a poskytování vhodných řešení v oblasti účetnictví, mzdové agendy a finančního řízení včetně administrace obdržených dotací.

„Když jsem si kladl otázku, kdo má dělat účetnictví naší neziskovce, padla volba na organizaci, která se v této oblasti pohybuje a sama řeší stejné otázky jako my. Obecně mohu říct, že si cením toho, že když potřebuji něco vyřešit, tak se řešení hledá a nikoliv, že se zdůvodňuje, proč to tak nejde. Je pro mě příjemné vědět, že odpovědnost za to, že je účetnictví v pořádku, mají lidé z AISISu. A když potřebuji přehled o tom, jak čerpáme rozpočty jednotlivých projektů, dostanu ho,“ popisuje důvody spolupráce s AISIS Zdeněk Slejška, výkonný ředitel EDUin, o.p.s.

Neziskovým organizacím nabízí AISIS již od roku 2007 celou škálu služeb právě v oblastech, které jsou pro jejich existenci klíčové. Vedení účetnictví a mzdové agendy, řízení nákladů, výnosů a cash flow, tvorba rozpočtů – to vše musí být součástí efektivního managementu organizace. Pozornost je často upírána pouze na naplňování poslání a finanční zdraví organizace bývá opomíjeno. 

Občanské sdružení AISIS dává proto neziskovkám možnost využít jeho dlouholetých zkušeností s řešením obdobných záležitostí. Kompletní výčet služeb a reference jsou k nalezení na portálu www.ucetnictviproneziskovky.cz.

Zdroj: AISIS, o. s. 

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR
Nadace Neziskovky.czŽihadlo roku