04
duben
2015
sdfg

Možná spolupráce se zaměstnavateli prostřednictvím regionálních individuálních projektů ÚP ČR – krajské pobočky pro hlavní město Praha cílené na podporu uchazečů/absolventů v Praze

Projekty „Odborné praxe pro mladé do 30 let v Praze“ a „Pracovní start pro mladé Pražany“ jsou financovány z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

Úřad práce ČR – krajská pobočka pro hlavní město Prahu nabízí zaměstnavatelům možnost zúčastnit se realizace těchto projektů tím, že pomohou zaměstnat další uchazeče/absolventy na odborných pracovních praxích.

Na základě schválené žádosti o vyhrazené společensky účelné pracovní místo mohou zaměstnavatelé obdržet finanční příspěvek na mzdové náklady uchazeče až ve výši 24 000 Kč měsíčně. Nutnou podmínkou pro čerpání příspěvku je nabídnout zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Příspěvek nelze na základě § 107 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, poskytovat organizačním složkám státu a státním příspěvkovým organizacím.

Další informace poskytnou zaměstnavatelům odpovědné pracovnice projektů – Bc. Lenka Libichová (lenka.libichova@aa.mpsv.cz, tel.: 950 178 134), Mgr. Lenka Hanicová (lenka.hanicova@aa.mpsv.cz, tel.: 950 178 142), a Bc. Lenka Křivská (lenka.krivska@aa.mpsv.cz, tel.: 950 178 148), které je následně provedou administrativním procesem. Vzhledem k blížícímu se ukončení projektů (31. října 2015) je důležité kontaktovat uvedené pracovnice co nejdříve.

Zdroj: Úřad práce ČR – krajská pobočka pro hlavní město Prahu

verze pro tisk

PR článek

  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR