04
duben
2015
sdfg

Prožijte Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

Univerzita Karlova pořádá v sobotu 11. dubna Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů. Návštěvníci budou mít možnost seznámit se s širokou nabídkou zájmových či profesních vzdělávacích programů, určených pro občany ČR i cizince. Připraveny jsou také možnosti vzdělávání prostřednictvím internetu. Program má svou šíří uspokojit všechny návštěvníky od 3 do 99 let.

Akce obsadí prostory Karolina (Ovocný trh 3, Praha 1-Staré Město), kde budou po celou dobu konání (10-17 hodin) k dispozici informační stánky všech 17 fakult UK včetně Univerzity třetího věku a Juniorské univerzity. Všechny zde představí svou nabídku programů celoživotního vzdělávání. Zúčastnit se budete moci také mnoha tematických přednášek z rozmanitých oblastí, kterým se univerzita věnuje – od medicíny a historie až po meteorologii či sport.

V průběhu celého dne bude připraven bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Vybrané studijní obory si budete moci vyzkoušet „na vlastní kůži“, zúčastnit se prohlídky areálu historického Karolina, či si užít koncerty studentských sborů. Na své si přijdou i milovníci japonského papírového umění origami, obdivovatelé historického šermu nebo zájemci o matematiku žonglování. Těšit se můžete na setkání se studenty i absolventy. 

Pro Vaše dotazy a připomínky budou k dispozici pracovníci Informačního, poradenského a sociálního centra (IPSC) a studenti UK. Zajištěn bude bezbariérový přístup i tlumočení pro převod mluvené řeči do znakového jazyka. Vstup na akci je zdarma.

Zdroj: Univerzita Karlova

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR