04
duben
2015
sdfg

Projekt společnosti Tesco „Pomáháme s Vámi“ rozdělí mezi neziskové a příspěvkové organizace 4,5 milionu korun

Více než 200 obchodů Tesco je zapojeno do celorepublikového programu „Pomáháme s Vámi“, díky kterému celkem devadesát lokálních neziskových a příspěvkových organizací získá finanční podporu na realizaci nominovaného projektu. O tom, které subjekty v programu uspějí, rozhodne mimo jiné i široká veřejnost pomocí hlasování přímo v prodejnách. Projekt odstartoval na konci měsíce března. Výherci, kteří se budou moci těšit z finanční odměny, budou známi před začátkem letních prázdnin.

Počínaje čtvrtým březnovým týdnem spustila společnost Tesco jako první maloobchodní řetězec v Česku unikátní celorepublikový projekt zaměřený na podporu lokálních neziskových a příspěvkových organizací. Právě probíhající první vlna programu „Pomáhám s Vámi” patří nominacím těchto institucí a jejich konkrétních projektů. Nominace projektů je možné podávat prostřednictvím webové stránky pomahame.itesco.cz do 12. dubna 2015. Odborný garant a partner projektu, kterým je Fórum dárců, poté všechny přihlášky prověří a vybere dva až tři finalisty do každého z devadesáti regionů z celé České republiky.

O úplném regionální vítězi, kterému Tesco prostřednictvím Nadačního fondu Tesco vyplatí 50 tisíc korun na realizaci projektu, rozhodnou prostřednictvím hlasování nejen zákazníci, ale také zaměstnanci Tesco. Jak? Za každý nákup nad 200 Kč získá zákazník hlasovací žeton, který svému favoritovi vhodí za pokladní zónou do hlasovacího zařízení. Zaměstnanci Tesco se mohou do programu podobným způsobem zapojit také. Hlasování bude probíhat ve všech obchodech Tesco od poloviny května do poloviny června. Neváhejte, nominujte a podpořte organizaci z Vašeho blízkého okolí!

Zdroj: Pomahame.itesco.cz

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR