05
květen
2015
sdfg

Neziskové organizace mají za sebou svůj Den

Společnost Microsoft ve spolupráci se Sdružením a Nadací VIA uspořádala již 7. ročník Dne pro neziskové organizace. Do konferenčního centra PwC ČR v Praze se sjelo na 120 zástupců neziskových organizací z celé České republiky. Cílem byla společná diskuze, navázání kontaktů, ale také získání inspirace, jak být ve své práci prostřednictvím technologií ještě efektivnější.

15. dubna poctila akci svou návštěvou paní Tamar Newberger, manželka velvyslance USA v ČR a bývalá Chief Marketing Officer společnosti Catbird Security. Velký potlesk patřil i řečníkům ze společnosti Microsoft, Nadace VIA, Úřadu vlády, Vydavatelství Economia, PricewaterhouseCoopers ČR a platformy Byznys pro společnost. Ti v úvodním panelovém bloku diskutovali na téma Neziskovka roku 2020. Na diskuzi navázali zástupci neziskových organizací Informační centrum Mikuláš, o. p. s., a PFERDA – sdružení pro všestranný rozvoj osob s mentálním postižením, se svými případovými studiemi, ve kterých se podělili o své zkušenosti se zaváděním cloudové služby Office 365.

Přednášky, workshopy a případové studie zaměřené na řízení a rozvoj IT v organizaci byly účastníkům přizpůsobeny na míru. Své si tak našli jak ředitelé a manažeři, tak i správci IT, administrátoři a informatici. Mezi tématy odpoledních workshopů a kulatých stolů zaznělo téma využití CRM, ale i tipy a triky, jak najít společnou řeč mezi ředitelem a ajťákem, jak si správně zabezpečit svá data či vyzrát na komunikaci s novináři. Všichni zúčastnění i letos odjížděli s řadou nápadů, kontaktů a inspirace pro své budoucí fungování.

Zdroj: Sdružení VIA

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR