07
léto
2015
sdfg

Džem nemusíte mazat jen na chleba

Poslední srpnovou neděli se letos opět pokusí skupina nadšenců proměnit v nejlepší neděli roku. Ve venkovní galerii Tiskárna na Vzduchu v pražské Stromovce uspořádají již jedenáctý ročník multižánrového festivalu Sunday Music Jam. Kromě bohaté hudební produkce, doprovodného programu pro nejmenší a přátelské atmosféry se již tradičně bude hrát i na charitativní notu. Nově se v rámci akce představí DžemFest.

„V posledních letech pořádáme akci tak, aby si na ní užila celá rodina – však také prostředí pražské Stromovky k tomu přímo vybízí. Příjemné spojujeme s užitečným, takže veškerý výtěžek jde na dobročinné účely,” říkají organizátoři Hanka s Honzou. Výtěžek z letošního festivalu poputuje na roční aquahealing pro tříletou Zuzanku, která trpí Rettovým syndromem. V minulosti festival podpořil například iniciativu Nekupuj. Adoptuj!, která nabádá k péči o opuštěná zvířata.

Letošní ročník ozvláštní nový dopolední DžemFest. Zakladatele inspirovaly příběhy lidí, kteří doma rádi dělají džemy, marmelády a medy, ale nikdo o nich neví, protože v obchodech je kvůli zbytečné byrokracii prodávat nemohou. „Chceme všechny tyhle nadšené kuchtíky pozvat, aby se se svými domácími dobrotami bez konzervantů a éček mohli pochlubit, takže dopoledne můžete v areálu Tiskárny na Vzduchu mlsat a odpoledne si odpočinout u skvělé muziky,” lákají návštěvníky organizátoři

Zdroj: Sunday Music Jam

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR