07
léto
2015
sdfg

V Laboratoři Nadace Vodafone můžete rozjet svou technologickou inovaci

Sociální síť pro handicapované cestovatele, která poradí, jak jsou turisticky atraktivní místa přístupná pro vozíčkáře, nevidomé a neslyšící. Stav ovzduší na Ostravsku pro chytré mobilní telefony, komunitní web zaměřený na opravy rozbitých výrobků nebo grantový diář, který pomůže neziskovkám, aby už nikdy nepropásly svou dotaci. To je jen výběr inovací, které loni prošly Laboratoří Nadace Vodafone. Nové nápady dostanou prostor i letos.

Program je určen pro neziskovky, zaměřující se na technologické projekty, které pomáhají řešit společenské a environmentální problémy. „Laboratoř nás posunula především v podnikatelském uvažování. Vyzdvihl bych kvalitní mentory, od kterých jsme mohli čerpat cenné zkušenosti, například v oblasti finančního plánování. Díky Laboratoři jsme si uvědomili, že i podnikání může mít strukturu v podobě metodiky Lean Canvas, což znamená pracovat s hypotézami, ověřit si, co funguje a co ne. To nám umožnilo investovat energii a finance tam, kde to mělo smysl,“ říká Jan Roháč z Ironing Ladies, který společně se svým kamarádem a obchodním partnerem prošli v loňském roce akceleračním programem.

Pokud i ve vaší neziskové organizaci využíváte technologie pro lepší svět, neváhejte a přihlaste se do 14. září 2015 do Laboratoře Nadace Vodafone. Kromě workshopů a mentoringu na míru můžete za svou aktivitu v programu získat až 350 000 Kč jako hlavní odměnu. Záleží jen na vás, jak obstojíte v konkurenci dalších 20 projektů. Více informací najdete na adrese www.laboratornadacevodafone.cz.

Zdroj: Nadace Vodafone

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR