07
léto
2015
sdfg

Fundraising pro náročná témata není snadný

Korupce, práva menšin, lidská práva… získávat zdroje pro témata, která jsou na první pohled příliš abstraktní a nesrozumitelná, je mnohem těžší, než fundraising na pomoc nemocným dětem. „Těžká“ témata bývají komplexnější, mohou rozdělovat veřejnost, která je hůře chápe či přijímá kontroverzně. Strategický přístup, kreativní nápady a inovativní komunikace mohou být prostředkem k tomu, aby i neziskové organizace, které v těchto oblastech působí, byly ve fundraisingu úspěšné. Tématu je věnována konference „Central and Eastern European Fundraising Conference 2015“, která se uskuteční 14.–16. října v Bratislavě.

Jak získávat dárce pro náročná témata? Jak strategicky myslet a budovat vztahy, které se přemění v podporu? Které přístupy fungují a které jsou jen slepou uličkou? I na tyto otázky budou hledat odpovědi nejzkušenější řečníci z oblasti získávání zdrojů z celého světa i střední a východní Evropy.

Bernard Ross (UK) zasvětí účastníky do behaviorální ekonomie a její aplikace na fundraising, Marcelo Iniarra (ARG) nabídne inovativní využití online nástrojů na mobilizaci podporovatelů, Maria Ros Jernberg (SWE) představí nejnovější trendy ve fundraisingu, Sylwia Kobayashi (PL) poskytne koučink při formulování vlastní fundraisingové strategie. Účastníci se mohou těšit na inspirativní vystoupení, osvědčené formáty, ale i novinky, které přinesou ještě více užitečných informací a radosti z poznávání.

Více informací je k nalezení na adrese www.ceefundraising.org; do konce srpna je možné registrovat svou účast za zvýhodněný early-bird poplatek.

Zdroj: Slovenské centrum fundraisingu

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR