09
říjen
2015
sdfg

Neziskovka roku 2015 představuje 15 semifinalistů

Neziskovka roku je ocenění nestátních neziskových organizací z celé České republiky, které už třetím rokem vyhlásila Nadace rozvoje občanské společnosti. Cílem je ocenit a zviditelnit ty nejlepší a představit příklady dobré praxe ostatním. Během října 2015 se může každý zapojit do rozhodování o vítězi v kategorii Cena veřejnosti. Stačí si vybrat z 15 semifinalistů letošního ročníku. Komu dáte svůj hlas?

V hodnocení, které klade důraz především na profesionalitu práce v neziskovém sektoru a zvláště pak efektivitu v oblasti managementu a finančního řízení, se mezi 15 finalistů probojovaly tyto neziskovky: Alternativa 50+, o. p. s.; Asistence, o. p. s.; Borůvka Praha o. p. s.; Brandýský Matýsek, o. s.; Dětské krizové centrum, z. ú.; Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové spolupráce; EDUin, o. p. s.; Klub vozíčkářů Petýrkova, o. p. s.; Profem o. p. s.; Raná péče EDA, o. p. s.; Ratolest Brno, o. s.; Rodiče a děti Kadaně, o. s.; Sdružení Linka bezpečí; Spolek přátel hradu Lukova; Tamtamy o. p. s.

Do hlasování o Cenu veřejnosti se můžete zapojit i vy, a to prostřednictvím webových stránek soutěže Neziskovka roku. Cena veřejnosti je udělována za podpory Nadace Karla Janečka, která také dává k dispozici systém hlasování Demokracie 2.1. Vítěze Ceny veřejnosti i dalších tří kategorií ocenění Neziskovka roku 2015 představí Nadace rozvoje občanské společnosti v úterý 3. listopadu 2015 v budově Senátu Parlamentu České republiky.

Zdroj: NROS

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR