09
říjen
2015
sdfg

Co čeká neziskovky v roce 2016?

Odpověď se bude hledat na konferenci Neziskové organizace v roce 2016, kterou připravuje Unie zaměstnavatelských svazů ČR ve spolupráci s Mladou frontou a. s. a Asociací veřejně prospěšných organizací ČR. Cílem konference je diskutovat o aktuálních tématech z oblasti neziskového sektoru – aktuální situace, výhled na další období, vize, záměry, očekávané změny a rizika. Konference se koná již začátkem listopadu, zúčastnit se můžete i vy.

Účastníci budou moci hovořit na téma „Co neziskovým organizacím daly a vzaly evropské projekty?“ s Jiřím Remrem z Institutu sociologických studií Fakulty sociálních věd UK. V programu má svoje místo také legislativa a její dopad na fungování neziskových organizací - hned ve dvou příspěvcích se tomuto tématu budou věnovat Jiří Horecký, prezident Unie zaměstnavatelských svazů ČR. Stanislav Kouba z Ministerstva financí ČR osvětlí daňovou problematiku v příspěvku „Hlavní a vedlejší činnost neziskových organizací ve světle novely zákona o daních z příjmů.“ Další přednesená témata se budou týkat fungování správních rad neziskových organizací, etiky fundraisingových kampaní či trendů ve společenské odpovědnosti firem.

Konference se koná 5. listopadu 2015 v Kongresovém centru Vavruška, Palác Charitas na Karlově náměstí v Praze. Účastnický poplatek je 390 Kč. Zájemci se mohou registrovat na stránkách www.uzs–konference.cz, kde je k dispozici i podrobný program akce. Akce se koná pod záštitou místopředsedy vlády ČR pro vědu a výzkum MVDr. Pavla Bělobrádka, Ph.D., MBA a ministra pro lidská práva a rovné příležitosti Mgr. Jiřího Dienstbiera. Konference se zúčastní zástupci státu, neziskových organizací, odborníci i politici.

Zdroj: Unie zaměstnavatelských svazů ČR

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR