11
prosinec
2015
sdfg

Přihlašujte své sociálně inovativní projekty do SozialMarie 2016

9. listopadu 2015 byla zveřejněna výzva SozialMarie 2016, nejstaršího ocenění sociálních inovací v Evropě. SozialMarie ocení již podvanácté 15 výjimečných sociálně inovativních projektů z celé České republiky, Maďarska a Rakouska, jakož i z Chorvatska, Německa, Polska, Slovenska a Slovinska a pomůže je představit široké veřejnosti. Odborná porota vybere ty nejlepší, které budou dne 1. května 2016 oceněny při slavnostním udílení cen ve Vídni. Přihlášky je možno zasílat do 26. ledna 2016.

Výzva je určena realizátorům projektů, kteří se zabývají aktuálními sociálními problémy. Jejich projekty k datu podání již musí být v dostatečném stádiu realizace, ale zároveň ještě probíhat. Elektronickou přihlášku mohou prostřednictvím podat soukromé osoby, komerční podniky, veřejná správa i subjekty sociálního podnikání (občansko-společenské iniciativy, NGO, NPO, spolky). Elektronickou přihlášku, kritéria hodnocení a další informace naleznete na webových stránkách SozialMarie.

Vynikající sociálně inovativní projekty mají každý rok šanci získat jednu z 15 cen v hodnotě 15 000 euro (1. cena), 10 000 euro (2. cena), 5 000 euro (3. cena) nebo ocenění v hodnotě 2 000 euro (12 ocenění). V budově rakouského rozhlasu ORF RadioKulturhaus Wien vítězové kromě finančního ocenění převezmou také sošky, které jsou prací rakouského umělce Manfreda Wakolbingera.

Zdroj: SozialMarie

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR