11
prosinec
2015
sdfg

Staňte se součástí projektu MENTORING CHCIPOMOCI.info!

Metody neformálního učení si ve světě dobývají stále pevnější místo. Patří mezi ně také mentoring, vztah založený na rozhovorech a předávání zkušeností mezi zpravidla starším, světa znalejším mentorem a mladým mentee, který chce vzít svou budoucnost do vlastních rukou. Projekt MENTORING CHCIPOMOCI.info je jako jediný svého druhu v celé ČR zcela zdarma otevřen všem osobám ve věku 15 – 25 let, které mají zájem o spolupráci s mentorem.

Cílem projektu je poskytnout mladému člověku pozitivní vzor, který se mu stane inspirací ve studijní, pracovní i osobní sféře. „Mentoři sami získávají zpětnou vazbu od svého mentee, spolupráce pro ně představuje cennou zkušenost v mnohých oblastech.“ říká Lucie Brandtlová, manažerka projektu. „Po celou dobu trvání projektu mají mentoři k dispozici informační, vzdělávací i motivační podporu a účastní se intervizí. Na začátku získají odborné zaškolení, interaktivní workshop vede profesionál z Evropské rady pro mentoring a koučink (EMCC).“

HR manažerka Dita (41 let) se stala mentorkou v druhém kole a o spolupráci říká: „Zkušenost s mentoringem mi pomohla naučit se stanovit si cíl, dát zpětnou vazbu a mluvit otevřeně o svých pocitech. Je to pro mě výzva, která mě posouvá dál.“ Rádi byste si tento způsob učení a seberozvoje také vyzkoušeli? Můžete! Stačí se informovat nebo rovnou přihlásit na emailu lucie@brandtlovachcipomoci.info.

Zdroj: ChciPomoci.info

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR