1-2
leden/únor
2016
sdfg

NGO Market letos po sedmnácté

I letos pořádá Nadace Forum 2000 největší středoevropský veletrh neziskových organizací NGO Market. Návštěvníci se mohou těšit na neziskovky z širokého spektra oblastí, kterými jsou například životní prostředí, vzdělání, sociální služby a zdraví, lidská práva, kultura a volný čas nebo krizová a humanitární pomoc a další. Jednodenní akce se letos uskuteční v prostorách Fora Karlín 27. dubna 2016.

Letošním tématem veletrhu je NGO Management,“říká Robin Hendrych, koordinátor projektu. „V rámci programu se budeme snažit poskytnout prostor těm, kteří se chtějí podělit o nejlepší praxi nebo mají rady pro začínající kolegy. Chtěli bychom ale poskytnout informace i zavedeným neziskovkám, které chtějí zefektivnit své procesy řízení, inovovat nebo rozvíjet své pole působnosti,“dodává. Neziskové organizace již tradičně budou moci sdílet cenné zkušenosti z praxe z ostatními a navázat kontakty, vítána je ale opět i široká veřejnost, která si v pestrém programu také může nalézt cennou inspiraci.

Kromě vystavujících organizací bude připraven bohatý doprovodný program sestávající ze simulací, přednášek a workshopů od předních odborníků z oblasti fundraisingu, HR a mnoha dalších. Do aktivit se zapojí nejen zástupci neziskových organizací ale i odborníci z korporátní sféry. Neziskové organizace se mohou registrovat k účasti na veletrhu se svým reprezentačním stánkem od 1. února. Pro získání aktuálních informací sledujte webové stránky pořadatele akce, Nadace Forum 2000.

Zdroj: NGO Market

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR