3
březen
2016
sdfg

Adventní koncert ČT: mění se podmínky žádostí!

Neziskové organizace žádající o zařazení do 26. ročníku Adventních koncertů v České televizi se letos po mnoha letech setkají s odlišnými podmínkami registrace. Žadatelé nově musí vyplnit registrační formulář a zaslat ho v elektronické i tištěné podobě na adresu ČT. Pozor, posuzovány budou pouze žádosti doručené do 15. dubna 2016!

Formulář žádosti naleznete ke stažení na webových stránkách charitativního projektu Adventní koncerty 2016. K vyplněné žádosti je třeba přiložit všechny povinné přílohy a tištěnou verzi žádosti je nutné opatřit podpisem statutárního orgánu Vaší organizace. Dokumenty je poté nutné zaslat v elektronické podobě (formát WORD) na adresu michaela.fialova@ceskatelevize.cz a také v tištěné verzi na adresu: Česká televize, Mgr. Michaela Fialová, Dramaturgyně pořadu Adventní koncerty, Kavčí hory, 140 70 Praha 4.

Výběrová komise vaše žádosti ohodnotí a vybere několik několik neziskových organizací, které pozve na osobní setkání a prezentaci vašich projektů, která proběhne začátkem června 2016 v České televize v Praze. Na základě osobního setkání vybere komise čtyři neziskové organizace, jež podpoří v rámci veřejné sbírky a pořadu Adventní koncerty 2016.

Zdroj: Česká televize

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR