3
březen
2016
sdfg

Zimní kvadriatlon – pojďme do toho společně a ve dvojicích!

Otevřete svou osobní sportovní sezónu unikátním zimním kvadriatlonem! První letošní akce organizace Cesta za snem, s názvem ČEZ Handy Kvadriatlon 2016 proběhne v sobotu 12. března v Bedřichově v Jizerských horách. Soutěžit se bude se ve čtyřech disciplínách a vždy s parťákem po boku. Cílem akce není lámat rekordy - projekt je tradičně otevřen pro každého a postaven tak, aby jej zvládl kdokoliv. Registrace je zdarma.

Soutěžit se bude po dvojicích a zaregistrovat se můžete do kategorií handicapovaný & nehandicapovaný, muž & žena nebo junior & senior. Kvadriatlon zahrnuje čtyři disciplíny, a sice slalom na sjezdovce Pastviny v Bedřichově, běh, běžky na oválu a střelbu na elektronické střelnici. Měří se celkový čas po zdolání všech čtyřech stanovišť. Předpokládaná doba závodu je 90 – 120 minut a přihlásit se může každý starší 18 let. Součást akce budou i různé menší závody pro všechny příchozí a také prezentace sněžných kol.

Při soutěžení není potřeba klesnout na dno sil, cílem je především užít si sport společně a ukázat, že v tom jedeme všichni! Stejnou medaili dostane na krk každý, kdo vyrazí na trať závodu. Propozice a registrační formulář naleznete na webových stránkách www.naprichandicapy.cz. Registrace účastníků na místě bude možná od 10 hodin, v 11 hodin bude závod odstartován. V případě špatných sněhových podmínek budou disciplíny uzpůsobeny tak, aby se mohl kvadriatlon uskutečnit.

Zdroj: Cesta za snem

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR