3
březen
2016
sdfg

10. ročník soutěže „EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2015“ zná své finalisty

Desátý jubilejní ročník soutěže, která oceňuje výjimečné společensky prospěšné podnikatele, organizuje společnost EY ve spolupráci s mezinárodní organizací Ashoka, zaměřenou na podporu sociálních inovátorů. V jubilejním, desátém ročníku postoupili do finále Markéta Královcová z Nadačního fondu Klíček a Filip Molčan ze společnosti Good Sailors, s.r.o.

„Letos vyhlašujeme jubilejního desátého EY Společensky prospěšného podnikatele roku. Již deset let oceňujeme výjimečné osobnosti, které aplikují zásady podnikání tak, aby díky zavádění inovativních a praktických přístupů či metod dosáhly řešení závažných společenských problémů. Jejich společensky prospěšné podnikání je pro ně zároveň i životním posláním a každý z nich je příkladem hodným následování. Oba letošní finalisté Markéta Královcová z Nadačního fondu Klíček a Filip Molčan ze společnosti Good Sailors mají za sebou silný lidský příběh a svou nezlomnou vůlí a dlouholetou prací pro těžce nemocné a zdravotně postižené dokazují, že zažité stereotypy a tabuizovaná témata lze měnit k lepšímu,” říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice.

Jméno držitele titulu EY Společensky prospěšný podnikatel roku 2015 bude spolu s vítězi soutěže EY Podnikatel roku 2015 vyhlášeno na slavnostním galavečeru 1. března 2016 v Praze. (Pozn. red.: V době uzávěrky tohoto čísla Světa neziskovek nebylo jméno vítěze známo, pro aktuální informace sledujte webové stránky soutěže.)

Zdroj: EY

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR