4
duben
2016
sdfg

Žižkovský festival v dubnu opět na Parukářce

Také se nemůžete dočkat sezony open-airů? Už brzy vypukne! Neziskový festival Apríles se vrátí do žižkovského parku Parukářka v sobotu 23. dubna. Studenti Arts managementu Vysoké školy ekonomické v Praze připravili již šestý ročník festivalu. Těšit se opět můžete na bohatý hudební i doprovodný program, který letos odhalí taje života v ulicích pestrého Žižkova. Vstup volný!

Téma letošního ročníku představí místo plné kontrastů: Žižkovské ulice! Pořadatelé už nyní postupně odhalují známá i neznámá zákoutí a příběhy této čtvrti, dočíst se o nich můžete na webových stránkách Aprílesu. Na Parukářce vás pak čeká den stejně pestrý jako místo samo, nehledě na to, jestli jste ze Žižkova, ze sousední čtvrti, nebo z druhého konce republiky. Hudební program letos obstarají kapely Cocotte Minute, John Wolfhooker, Rattle Bucket a žižkovští Wild Tides. Bavit vás budou také Cink Cink Cirk (nový cirkus) či Old Stars (žižkovské divadelní seskupení), připravena budou i žonglérská vystoupení či vědomostní aktivity pro děti i dospělé. Nudit se rozhodně nebudete!

Apríles původně vznikl jako praktická seminární práce studentů Arts Managementu. V roce 2014 se přestěhoval ze Stromovky na žižkovskou Parukářku a začal se postupně zaměřovat na specifickou žižkovskou kulturu a rozmanitost tamního života. Nyní hrdě vytváří specifický lokální festival jak pro rezidenty, tak návštěvníky této neobyčejné pražské čtvrti. Aktuální informace hledejte na www.facebook.com/apriles.praha.

Zdroj: Apríles

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR