4
duben
2016
sdfg

NGO Market se blíží

Hlavním tématem 17. ročníku největšího veletrhu neziskovek je NGO Management – správa neziskového sektoru ve všech jejích podobách. Organizátoři z Nadace Forum 2000 podrobně představí všechna specifika plynulého fungování neziskové organizace, i styčné body, které neziskovky sdílí se státními strukturami a byznysem. Doprovodný program má demonstrovat, že zkušenosti s managementem organizace jsou přenosné napříč sektory. Akce vypukne již 27. dubna ve Foru Karlín!

Ve spolupráci se CSR odděleními velkých firem, nadačními fondy, ministerstvy, i neziskovkami z řad vystavovatelů bude připravena celá řadu seminářů, prezentací a debat, které poslouží k vzájemné inspiraci všech účastníků. Jak mohou neziskovky financovat svojí činnost pomocí sociálního bankovnictví? Může práce s dobrovolníky být cestou pro rozšiřování CSR aktivit firem? Jak mohou lokální neziskovky efektivně komunikovat po sociálních sítích? A co jim mohou nabídnout renomované PR agentury?

Opomenuta ale nebudou ani tradiční NGO témata a prezentace neziskovek, které se představí v jednotlivých stáncích. Program se dotkne i migrační krize, ať už prezentací fotografií „z terénu“, nebo odborným pohledem na to, jak může neziskový sektor migrantům pomoci. Prostor bude věnován například také nepřesným představám veřejnosti o násilí na ženách, bude se hovořit o podporovaném zaměstnání a o sociální rehabilitaci. NGO Market jako obvykle také doprovodí řada výstav, promítání a her – letos mimo jiné i Exit Room ve spolupráci s Linkou Bezpečí.

Zdroj: Nadace Forum 2000

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR