4
duben
2016
sdfg

JA Studentská firma roku bude reprezentovat ČR ve Švýcarsku

JA Czech, nezisková vzdělávací organizace, založená Tomášem J. Baťou, uspořádá 21. ročník soutěžního veletrhu JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU. Letošní ročník je teprve druhým v řadě, kdy se studentské firmy mimo akademickou půdu představí také široké veřejnosti. Soutěže se zúčastní na čtyřicet studentských JA Firem v doprovodu svých vyučujících. Akce se uskuteční ve čtvrtek 14. dubna od 10 do 16.30 hodin v obchodním centru Galerie Harfa v Praze 9. Vstup je zdarma.

Letos se do soutěže o nejlepší studentskou firmu zapojilo 34 z 41 vystavujících studentských JA Firem. Mezi vystavujícími středoškolskými týmy se mimo soutěž představí i žákovská firma Fashion Style ze základní školy Blovice, která je zapojena do programu pro základní školy JA mini – Firma. Vítězný tým bude reprezentovat Českou republiku na evropském finále soutěže v červnu v Lucernu ve Švýcarsku (JA Europe Company of the Year Competition 2016).

Studenti budou letos soutěžit v hlavní kategorii JA STUDENTSKÁ FIRMA ROKU a v kategorii JA SFF (Skills for the future) FIRMA ROKU, tato cena je zaměřená na týmy, jejichž předmět podnikání souvisí s automobilovým průmyslem. Dále budou uděleny zvláštní ceny Nejlepší finanční řízení Citi Foundation, Raiffeisenbank Student Leadership Award, Galerie Harfa nejlepší veletržní stánek a JA Alumni Team Spirit Award, tuto cenu tradičně uděluje klub absolventů programů JA Czech. Veletrh spoluvyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, záštitu poskytl ministr financí Andrej Babiš.

Zdroj: JA Czech

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR