6
červen
2016
sdfg

Nemusíme, chceme: potkáme se v Rokycanech

Úřad práce ČR - krajská poboč ka v Plzni, kontaktní pracoviště Rokycany připravuje ve spolupráci s Městským úřadem v Rokycanech a dalšími partnery historicky první setkání dobrovolnických organizací pod názvem NEMUSÍME, CHCEME. Setkání proběhne 7. č ervna v prostorách TRIANY Městského úřadu v Rokycanech od 9.00 do 14.30 hodin. Úč ast pro návštěvníky je zdarma.

Setkání je zaměřeno na širší prezentaci možností pomoci ostatním v rámci dobrovolnické práce. Neziskové organizace a další subjekty zde představí nabídku svých dobrovolných programů a nabídnou všem zájemcům možnosti dobrovolné pomoci v různých oblastech života. Souč ástí setkání bude rovněž venkovní expozice jednotlivých dobrovolnických programů, zaměstnanci HESTIA - Centra pro dobrovolnictví, z.ú., pak budou po celou dobu poskytovat všem zájemcům poradenství v oblasti dobrovolnické práce (rozvoj a podpora dobrovolnictví, vysvětlení pojmů, význam, práva a povinnosti dobrovolníků, apod.).

Mezi organizacemi, které budou během dne prezentovat svou č innost, se objeví také ADRA, o.p.s. pomáhající lidem v nouzi č i Člověk v tísni, o.p.s. se svou nabídkou dobrovolnictví. Diakonie ČCE – středisko západní Čechy představí dobrovolnický program Diakonie Západ; mezigenerač ní a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s. bude mimo jiné informovat o projektu SOUSEDÉ plus s cílem zvýšit kvalitu života ve stáří.

Zdroj: Úřad práce České republiky

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR