6
červen
2016
sdfg

Přihlaste se o dávku marketingu na NGO Positive

Neziskový sektor se může těšit na další nálož informací a praktického nácviku — v plném proudu jsou přípravy zbrusu nové konference s názvem NGO Positive. Za netradiční konferencí stojí marketingový konzultant Karel Novotný aka Mindless s realizační podporou Barbory Vágnerové z BPLANS be organized, kteří se své zkušenosti z marketingu chystají vpravit do žil českých NGO. Akce vypukne 21. října 2016, registrujte se už nyní!

Oba organizátoři konference s podtitulem „marketingová energie do žil českého nezisku“ mají za sebou řadu intervencí v neziskových organizacích na stále se opakující témata. „Opakující se natolik, že to bohatě vystačí na jednu konferenci a pomůže se tak najednou řádově více potřebným organizacím,” připomíná Karel Novotný, jak celý projekt vlastně vznikl. Program je určen pro 100 vybraných neziskovek. Registrace jsou spuštěny od začátku června, na koho nezbyde židle, ať nezoufá – přístup k materiálům dostanou všichni.

Na ty vybrané čekají v nových prostorách společnosti Microsoft špičkoví řečníci z oblasti marketingu a neziskového sektoru. Odpoledne pak bude následovat řada prakticky orientovaných workshopů, díky kterým si účastníci budou moci odnést nejen cenné poznatky, ale především odpovědi na konkrétní otázky a často trable. Mezi partnery akce se řadí Microsoft s programem TechSoup, který v ČR zastřešuje Sdružení VIA; ČSOB, NEWTON College, Lékaři bez hranic/ Médecins Sans Frontières a Nadace Neziskovky.cz. O design a web se stará Motionhouse.

Zdroj: NGO Positive

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR