6
červen
2016
sdfg

Získejte finance prodejem registrací na závody RunCzech!

Organizátor největší běžecké série v Česku rozšiřuje svou spolupráci s neziskovým sektorem. Nabízí neziskovkám běžecké registrace k prodeji – ty je poté se ziskem mohou prodávat běžcům z řad jednotlivců i firem. Jen vloni čtyřicítka spolupracujících neziskovek prodala nakoupená startovní čísla téměř pěti tisícům běžců. Díky tomu proteklo neziskovým sektorem přes sedm milionů korun! Svou neziskovku můžete do projektu Běž pro dobrou věc zapojit i vy – do 20. června!

Běh uvolňuje pozitivní emoce a vytváří potřebu je sdílet a pomáhat. Běžecké závody jsou pro neziskovky ideálním místem pro zviditelnění, zdrojem zajímavých příjmů a šancí utužit vztahy se svými individuálními i korporátními dárci. V zahraničí je běh pro charitativní organizace samozřejmostí. Například v loňském roce běželo londýnský maraton 37 tisíc běžců, kteří si své startovné koupili od neziskových organizací. A 80 % z nich ještě dokázalo individuálním fundraisingem vybrat pro svou neziskovku v průměru 60 tisíc korun.

Princip je jednoduchý, do 20. června mohou neziskovky kontaktovat RunCzech prostřednictvím e-mailu charity@runczech.com. A poté nakoupit registrace na závody příští sezony, než se v červenci přihlašování otevře pro veřejnost. Zájem o účast je například u pražského půlmaratonu a maratonu třikrát vyšší než počet registrací – startovné zmizí z pultů během měsíce. Neziskovky se proto poté stávají jediným způsobem, jak se na závod přihlásit.

Více informací hledejte na webových stránkách RunCzech.

Zdroj: RunCzech

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR