6
červen
2016
sdfg

Dotační příležitosti pro NNO: nová publikace ke stažení

Ministerstvo pro místní rozvoj – Národní orgán pro koordinaci připravil novou publikaci Evropské fondy pro nestátní neziskové organizace. Ta přehledně mapuje dotační příležitosti pro neziskové organizace na období 2014-2020. Možnosti financování jsou neobvykle seřazeny podle tematických okruhů, ke kterým je následně přiřazen konkrétní program. Publikace vychází v tištěné podobě, k dispozici je i zdarma ke stažení v elektronické podobě.

Příručka V příručce naleznete možnosti financování z oblastí: Životní prostředí, Odpadové hospodářství a dopady klimatických změn, Vzdělávání a výzkum, Zaměstnanost a sociální služby, Modernizace veřejné správy, Kulturní dědictví, Praha – pól růstu ČR. V úvodu je uveden přehled programů, ze kterých lze čerpat, se základními informacemi jako je alokace, web či zaměření programu.

Díky netradičnímu řazení si můžete snadno vybrat takovou oblast, kterou se v organizaci zabýváte, a nemusíte ztrácet čas pročítáním obecných priorit a účelů každého z programů. Vedle programů EU naleznete v publikaci i další dotační možnosti jako jsou programy nadnárodní spolupráce Interreg Europe či Interreg Danube a také meziregionální spolupráce Interreg CENTRAL EUROPE. Pro nejnovější informace spadající pod kompetence Ministerstva pro místní rozvoj sledujte webové stránky.

Zdroj: Ministerstvo pro místní rozvoj

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR