6
červen
2016
sdfg

Národní cena kariérového poradenství 2016

„Kariérové poradenství podporuje objevování a rozvoj talentu, který je v každém z nás“ - Centrum Euroguidance, Dům zahraniční spolupráce vyhlašuje 8. ročník soutěže Národní cena kariérového poradenství. Soutěž je realizovaná ve spolupráci s Centrem Euroguidance Slovenské republiky a pod záštitou Národního poradenského fóra. Uzávěrka pro zasílání příspěvků je 20. června 2016.

1

V soutěži jsou vítáni i začátečníci, kteří přichází s novým přínosem pro kariérové poradenství. Foto: DZS


Mohou se zapojit organizace (např. mateřské, základní, střední a vysoké školy, školská zařízení, instituce dalšího a celoživotního vzdělávání, úřady práce, personální, poradenské a vzdělávací agentury, podniky, firmy, neziskové organizace) i jednotlivci (výchovní poradci, poradci ve státních i nestátních zařízeních a organizacích, soukromí poradci a další).

Přihlásit je možné aktivity, projekty a služby kariérového poradenství v oblasti vzdělávání a zaměstnanosti pro mládež i pro dospělé. Přihlásit lze i jednorázovou aktivitu podporující rozvoj kariérového poradenství (informační nástroj, metoda, publikace, výzkum, studentská práce, konference, vzdělávací akce, projekt apod.). Soutěží by pořadatelé rádi podpořili i začínající jednotlivce a organizace, přicházející s malou, ale významnou iniciativou v oblasti poradenství.

Všechny podmínky soutěže a přihlášku ke stažení naleznete na webových stránkách soutěže. Přihlášky zasílejte na adresu euroguidance@dzs.cz nejpozději do 20. června 2016. Vyhlášení vítězů a prezentace oceněných příspěvků proběhne 20. září 2016.

 

Ceny pro každý přihlášený příspěvek:

 

  • představení všech příspěvků na konferenci při příležitosti vyhlášení výsledků soutěže;
  • publikace příspěvku ve sborníku soutěže v česko-slovenské a anglické verzi.

 

Hlavní ceny:

 

  • studijní pobyt pro jednu osobu do institucí poskytujících kariérové poradenství ve Velké Británii;
  • propagace na stránkách www.euroguidance.cz, v dalších médiích, využívání loga soutěže.

Speciální ceny budou uděleny zavedeným aktivitám s dlouhodobým přínosem i začínajícím aktivitám karierového poradenství.

Zdroj: Dům zahraniční spolupráce

 


Evropská síť Euroguidance je iniciována Evropskou komisí pro rozvoj celoživotního poradenství, zejména v oblasti vzdělávání, práce a mobility. Centra Euroguidance podporují výměnu zkušeností, vzdělávací příležitosti a mezinárodní mobility pro poradce ve 34 evropských zemích. České Centrum Euroguidance realizuje informační a vzdělávací aktivity pro poradce v oblasti celoživotního, kariérového poradenství u nás i napříč Evropou. Prostřednictvím webových stránek www.euroguidance.cz poskytuje prostor pro sdílení informací a zkušeností poradkyň a poradců na národní i mezinárodní úrovni. Každoročně vyhlašuje Národní cenu kariérového poradenství pod záštitou Národního poradenského fóra.

Centrum Euroguidance v České republice působí při Domu zahraniční spolupráce.

verze pro tisk

PR článek

  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR