7-8
léto
2016
sdfg

Začněte růst – investujte do svého fundraisingu a vytvářejte synergie

Potřeba investovat do získávání zdrojů a vytvářet vzájemné synergie se stala hlavním tématem CEE Fundraising Conference. Ta je pravidelným setkáním fundraiserů nejen z Česka a Slovenska, ale i širšího CEE regionu. Program dotvářejí zkušení experti z vyspělých trhů jako je Velká Británie, USA, Nizozemsko, Španělsko či Švýcarsko. Konference se koná 12. – 14. října 2016 v Bratislavě, do konce srpna je možné se registrovat za snížený early-bird poplatek.

Jaká cesta vede k úspěchu ve fundraisingu? Investovat do vlastního rozvoje neznamená pouze rozvíjet komunikaci či základní fundraisingovou infrastrukturu. Neméně důležité je budování vztahů, hledání partnerů a spojenectví, které posouvají fundraising na novou úroveň. Související problémy budou rozebírat fundraiseři a experti na kampaně, komunikaci a budování vztahů.

V Bratislavě se s Vámi podělí o bohaté zkušenosti např. Kay Sprinkel Grace (USA), která bude povídat o partnerství napříč sektorem a angažování dobrovolníků, Jillian Stewart a Arko Hoondert (NL) či Lukáš Hejna (CZ) s Igorem Polakovičem (SK) nás zasvětí do tajů peer-to-peer fundraisingu. Jolan van Herwaarden (NL) a Trisha Tanner (HU) představí možnosti investic do fundraisingu. Jan Uekermann (CH) přiblíží nejnovější trendy z online fundraisingu, Emily Bracken (ES) vás naučí, jak měřit výsledky, Betsy Akin (US) bude hovořit o firemním fundraisingu. Na účastníky čeká i řada dalších odborníků, kompletní program najdete na webu konference.

Zdroj: Slovenské centrum fundraisingu

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR