9
září
2016
sdfg

ČSOB startuje podzimní kolo pomoci regionům

Jarní kolo grantového programu ČSOB pomáhá regionům zná své vítěze. Více než čtvrt roku soutěžily neziskové organizace v celé České republice o podporu veřejnosti, aby získaly co nejvíce prostředků na svůj projekt. Opět se potvrdilo, že se lidé o místní projekty, jež mají pozitivní dopad na život v regionu, zajímají a jsou ochotni je finančně podpořit. Ve 14 krajích vybraly organizace na své aktivity 1 509 218 korun. ČSOB mezi projekty rozdělila další více než dva miliony korun.

Absolutním vítězem jarního kola se stal Hospic knížete Václava z Kladna s projektem Domácí hospic dostupný každému. „Náš hospic si velice cení všech darů a děkujeme těm, kteří nám přispěli. Prostředky využijeme maximálně efektivně pro zkvalitnění a rozšíření našich služeb,“ říká k vítězství Alice Semiánová, vedoucí psychosociální oblasti Hospice knížete Václava.

Máte také skvělý projekt? Zapojte se! Stačí jednoduše představit svůj projekt na www.csobpomaharegionum.cz. V každém ze 14 regionů rozdělí ČSOB i na podzim 150 000 korun. Výše finančního příspěvku se odvíjí od toho, jak úspěšní jsou žadatelé ve vybírání peněz od individuálních dárců. Organizace, která v daném regionu vybere největší obnos, obdrží od ČSOB 50 000 korun, druhá nejúspěšnější 40 000 korun, třetí 35 000 korun a čtvrtá 25 000 korun. Podpořeny mohou být projekty na zlepšení životního prostředí v regionech, obnovu a opravy památek, pomoc zdravotně a sociálně znevýhodněným, prostředky na péči o děti či seniory nebo na podporu dobrovolnictví. Podzimní kolo začíná už 1. září.

Zdroj: ČSOB

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR