9
září
2016
sdfg

Úspěšné synergie ve fundraisingu? Proč ne!

Jak pracovat s rozdílnými cíli neziskových organizací a jejich partnerů a podporovatelů pro lepší fundraising? Jak využít potenciál našich fanoušků jako fundraisingových ambasadorů? Jak pracovat s dobrovolníky jako dárci svého času? A jak přitáhnout velké dárce, aby naším prostřednictvím dosáhli výrazné změny? Během masterclasses v rámci CEE Fundraising Conference, která se koná 12. – 14. října 2016 v Bratislavě, budou moci fundraiseři podrobněji rozebrat výzvy spojené i s těmito tématy.

Jillian Stewart a Arko Hoondert z Holandska například zasvětí účastníky do tajů peer-to-peer fundraisingu, který se v současné době úspěšně prosazuje na mnoha vyspělých trzích. Kay Springel Grace z USA bude sdílet celoživotní zkušenosti s prací s dobrovolníky, a to nejen při organizaci akcí, ale i při jejich zapojení se do práce se správní radou. V našich správích radách narážíme na slabou angažovanost nebo formálnost, přičemž v dobrovolnících se může skrývat velmi nevyužitého přínosu pro fundraising.

Stále bohatší společnost se postupně posouvá k možnostem, které jsme donedávna ještě neznali – roste počet úspěšných lidí, kteří podporují veřejně prospěšné účely velkými dary. Jan Uerkemann ze Švýcarka na konferenci představí 7 kroků potřebných pro úspěch ve fundraisingu od velkých dárců. Účastníkům jeho masterclass představí 26 dovedností, kterými by měl disponovat fundraiser pracující s velkými dárci. Základem úspěchu je samozřejmě schopnost o takto velký dar umět požádat.

Další informace ke konferenci hledejte na webových stránkách CEE Fundraising Conference.

Zdroj: Slovenské centrum fundraisingu

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR