9
září
2016
sdfg

Hlasujte pro TOP projekt sociálního podnikání

Letošní ročník Social Impact Award (SIA) spouští Community Voting! Od 5. do 26. září může veřejnost volit online nejlepší projekt v oblasti společensky prospěšného podnikání. Hlasující budou vybírat z nápadů zaměřených například na životní prostředí, pomoc sociálně znevýhodněným, volnočasové a vzdělávací aktivity pro děti a seniory, ale třeba i na využití moderních technologií pro hendikepované.

„Community Voting je perfektní příležitost ukázat se širokému publiku. Zároveň také možnost pro vaše fanoušky a příznivce podpořit právě vás,“ říká Dita Přikrylová z neziskové organizace Czechitas, která vyhrála hlasování veřejnosti v minulém roce a která pomáhá ženám s uplatněním v oboru informačních technologií. Veřejné hlasování probíhá online. Lze vybírat celkem z devíti projektů, které porota poslala do finále. Letošní finalisté se zabývají například problémem s odpadem, výrobou ekologických menstruačních vložek, zapojením vyloučených osob do společnosti a mnoha dalšími tématy.

Vítězný projekt Community Voting bude vyhlášen ve čtvrtek 29. září na slavnostním finálovém večeru v pražském Impact Hubu. Spolu s ním si cenu převezmou i tři další projekty, které podle odborné poroty zaznamenaly během prázdninového akceleračního programu největší pokrok a stanou se tak top projekty Social Impact Award 2016 v České republice. Jako odměna čeká na tyto čtyři vítěze mimo jiné říjnový výlet na Evropský SIA summit do Vídně.

Zdroj: SIA

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR