9
září
2016
sdfg

Střihněte si Podzimní víkendovku v neziskovce

Je na čase otevřít diáře a oprášit pracovní oblečení. Zažijte netradiční víkend s novými inspirativními lidmi. Vyberte si z nových podzimních víkendových expedic a v týmu 6 – 15 lidí si vyberte pomoc české neziskovce, která vám nejvíce sedne. Od září až do listopadu můžete vybírat z 8 projektů, které vás zavedou do různých koutů České republiky, do rozličných světů konkrétních neziskových organizací.

Víkendovky organizace Tamjdem, o.p.s., která se věnuje českému a mezinárodnímu dobrovolnictví, účastníci chválí: “Práce vypadá úplně jinak, pokud ji člověk dělá s partou nadšených lidí, a ne protože musí, ale protože chce,“ uvedla Aneta K. Jiná absolventka, Lenka R., dodává: „Tyhle akce by měly být tak nějak povinné. Člověk na chvíli dává i dostává větší smysl.“ Do 12 projektů první poloviny letošního roku se zapojilo celkem 130 dobrovolníků, Čechů i cizinců, a společně odpracovali 1190 dobrovolnických hodin. Nechte se inspirovat jejich příběhy.

A z čeho vybírat? Zažijte zákulisí jičínského Festivalu pohádky, nebo se zapojte do velké sklizně na biofarmě Svobodný statek na soutoku nedaleko Terezína. Láká vás spíše pravé bourání stanového tábora s TOM Dumánci, tajemství hradu Pirkštejn, nebo práce na biostatku a v sociálním zemědělství s AREA Viva? V říjnu se dále můžete těšit na expedice do pivovaru a sociálního podnikání organizace Propolis nebo do světa Buddhistické kulturní společnosti.

Zdroj: Tamjdem, o.p.s.

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR