9
září
2016
sdfg

ČT podporuje: tentokrát marketing v neziskovkách

V úterý 25. října v České televizi pořádá další celodenní workshop určený neziskovým organizacím. Nyní poprvé se zaměřením na marketing, tématem je „Efektivní marketingová kampaň“. Čekají Vás prezentace profesionálů z České televize, z nichž se dozvíte, jak vytvořit efektivní spotovou kampaň za malé peníze, a dostanete zpětnou vazbu ke svým plánovaným marketingovým kampaním. Dozvíte se také více o možnostech podpory, které Česká televize neziskovým organizacím nabízí.

Účastníci se podívají do zákulisí úspěšných kampaní České televize, Denisa Kollárová, ředitelka marketingu, a Lucie Macháčková, vedoucí self promotion, prozradí praktické stránky přípravy takových kampaní. Na kurzu se dále dozvíte, jak se dá připravit efektivní kampaň za malé peníze na příkladu zahraničního projektu. V odpolední části workshopu se marketingové specialistky Denisa Kollárová, Lucie Macháčková a Kateřina Karlinová z ČT podívají na zub přímo vašim kampaním. Všichni účastníci si připraví k představení své konkrétní marketingové kampaně, kterými se zabývají, nebo už proběhly. Společně kampaně s účastníky rozeberou, ti díky tomu získají cennou zpětnou vazbu. Na závěr nebude chybět prostor pro dotazy a celkové hodnocení.

Účast na kurzu je bezplatná a jeho kapacita omezená – neváhejte proto s přihlášením. Registrovat se mohou dva zástupci za neziskovou organizaci, a to vyplněním registračního formuláře.

Zdroj: ČT

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR