10
říjen
2016
sdfg

Nový Dobrovolník.cz spuštěn!

V roce 2016 nastal čas na změnu – HESTIA jde s dobou, a tak si nyní můžete ještě rychleji a snadněji najít dobrovolnickou příležitost ve vašem okolí nebo na druhém konci země. Zajímá vás dobrovolnictví v kultuře, ekologii nebo třeba ve vědě? Na Dobrovolník.cz najdete vše na jednom místě a stačí se už jen rozhodnout. Jste organizace nebo jednotlivec a chcete změnit svým projektem svět k lepšímu? Potom je Dobrovolník.cz to správné místo, kde hledat zapálené lidi, kteří přiloží ruku k dílu.

Dobrovolník.cz je největším a nejnavštěvovanějším portálem o dobrovolnictví v České republice. Již od roku 2001 ho provozuje HESTIA-Centrum pro dobrovolnictví a od roku 2011 slouží nejen jako informační rozcestník, ale také jako místo, kde se mohou spojit ti, kteří chtějí věnovat svůj čas, s těmi, kteří ho potřebují pro rozvoj veřejně prospěšných projektů a aktivit. Web, na němž můžete hledat dobrovolníky pro své projekty, má nyní zcela nový kabát.

„I vy se můžete stát součástí Dobrovolník.cz: Hledejte dobrovolníky, staňte se jimi, pište o svých zážitcích a propagujte nás, pokud Vám to dává smysl. Zkrátka, dejte nám o sobě vědět na budtesnami@dobrovolnik.cz a cestu ke spolupráci si jistě najdeme,“ říká manažerka projektu, Barbora Komberec Novosadová. Nová éra portálu Dobrovolník.cz byla odstartována 21. 9. spolu s dobrovolníky, kteří s přípravou pomáhali, s dárci, díky nimž změna mohla proběhnout (Nadačním fondem Avast, Nadací Vodafone, Americkou obchodní komorou i Nadací Karla Janečka) i dalšími partnery z řad neziskových organizací.

Zdroj: HESTIA

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR