10
říjen
2016
sdfg

Hýbejte se pro ostatní! Je to snadné

Nemusíte patřit mezi vrcholové sportovce, abyste naplno využili potenciál mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem. Během uplynulých sedmnácti měsíců si tuto aplikaci stáhlo do svých „chytrých“ telefonů již 236 tisíc uživatelů a svou chůzí, během, jízdou na kole nebo třeba tancem pomohli 371 neziskovým organizacím získávat finanční prostředky od Nadace ČEZ v celkové hodnotě 26 517 083 Kč.

153x kolem zeměkoule, takový je součet uražených kilometrů s EPPkou. Zdálo by se, že se jedná o mobilní aplikaci pro vrcholové sportovce, ale opak je pravdou. „Je to především charitativní aplikace.“ říká Michaela Žemličková, ředitelka Nadace ČEZ a dodává „Největší, téměř 40% podíl má v naší aplikaci chůze. To jen potvrzuje, že mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je vhodná pro každého zájemce. Nehledě na jeho věk či fyzickou kondici. I krátká procházka nebo třeba cesta do práce může přispět dobročinným projektům.“

Pokud se i vám líbí myšlenka pomáhat pohybem, pak není nic jednoduššího než si mobilní aplikaci stáhnout, nainstalovat, zvolit typ aktivity a vyrazit. Ovšem pozor! Po ukončení aktivity na vás čeká ten nejtěžší úkol. Vybrat si, který projekt podpoříte svými body. Po nasbírání plného počtu bodů následně Nadace ČEZ projekt finančně podpoří. Mobilní aplikace EPP – Pomáhej pohybem je zdarma ke stažení pro Android, iOS i Windows Phone. Všechny aktuální i již podpořené projekty naleznete na webu www.pomahejpohybem.cz. Každý bod se počítá!

Zdroj: Nadace ČEZ

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR