10
říjen
2016
sdfg

Azure od Microsoftu pro neziskové organizace zdarma

Microsoft rozšířil nabídku produktů a služeb o cloudové služby Microsoft Azure. Azure tak přibyl do portfolia technologií, které společnost Microsoft nabízí zdarma či za zvýhodněných podmínek neziskovým organizacím po celém světě. Organizace tak mohou plánovat i náročnější projekty s pomocí nejmodernějších IT nástrojů, aniž by byly limitovány svým rozpočtem. Registrované neziskové organizace nyní mohou zdarma využívat služby v rámci cloudové platformy Azure až do hodnoty 5000 USD ročně.

„Věříme, že náš cloud pomůže neziskovým organizacím, aby toho zvládly ještě více a pracovaly ještě efektivněji. Právě to je jeden z hlavních důvodů, proč je Azure tak úspěšný u našich firemních zákazníků,“ vysvětluje Dalibor Kačmář, manažer divize Cloud a Enterprise řešení ve společnosti Microsoft. „Dalším důvodem, proč by měly neziskové organizace uvažovat o přesunu do cloudu, je i úspora nákladů a efektivnější správa dat v bezpečném prostředí. Tím, že se neziskové organizace nemusí díky cloudu starat o technologické zázemí, mají více prostředků i času pomáhat druhým,“ dodává Dalibor Kačmář.

Takzvané kredity Azure se v této výši budou každoročně obnovovat, neziskové organizace tak mohou své projekty plánovat dlouhodobě. „V současné době využilo speciální nabídky Microsoftu 1746 neziskových organizací, které tak získaly software v hodnotě více než 14,5 mil. dolarů. Dá se předpokládat, že díky dostupnosti nejmodernějších cloudových služeb Azure se zájem neziskových organizací o produkty společnosti Microsoft ještě zvýší,“ říká Lenka Čábelová, CSR manažerka společnosti Microsoft.

Zdroj: Microsoft

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR