10
říjen
2016
sdfg

Dejme minulosti budoucnost!

Pod tímto mottem se v pátek a v sobotu 4. – 5. listopadu na pražském Výstavišti v Holešovicích, v Průmyslovém paláci, uskuteční jubilejní 5. ročník mezioborových veletrhů PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2016, obnovy, financování a využití. Představí se více než 120 vystavovatelů, v jejichž stáncích nebudou chybět ani praktické ukázky a poradenství. Čtenáři Světa neziskovek si mohou stáhnout volnou vstupenku.

Veletrhy nezasahují pouze do oblasti památkové péče, záchrany a konverze historického dědictví a do sféry projektování a stavitelství, ale také restaurátorství a uměleckého řemesla či muzejnictví. Představí se tu nové materiály a technologie, zajímavé projekty, interaktivní ukázky či workshopy. Ve dvou přednáškových sálech je navíc připraven opravdu pozoruhodný, návštěvníkům volně přístupný program konferencí, přednášek, diskusí a prezentací a výstav.

Expozice nabídnou i možnosti cestování po památkových objektech a výstavy navazující na konference a semináře s tématy „Památky v době Lucemburské“, „Industriální stopy“, „Cechy a tradiční řemesla“, „Studentské architektonické návrhy na obnovu památek“, „Církevní památky“, „Lidové kulturní dědictví českomoravského pomezí“, „Lidová architektura Jižní Moravy“ či „Stará řemesla – vinohradnictví“, ale i unikátní hodinky „PRIM Karel IV.“ nebo soubor fotografií „Vila Tugendhat“ a mnoho dalšího.

Zdroj: INCHEBA EXPO

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR