11
listopad
2016
sdfg

Hlasujte pro svou Neziskovku roku 2016

Titul Neziskovka roku letos již počtvrté uděluje Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS). Každoročně jej získávají nestátní neziskové organizace, které svojí činností dlouhodobě a kvalitně přispívají ke změnám poměrů v české společnosti a dokážou nadchnout nejen dárce, ale rovněž širokou veřejnost. O sympatie veřejnosti se od 21. října do 21. listopadu 2016 uchází prostřednictvím hlasování na internetu 15 semifinalistů.

Ceny jsou udělovány ve třech kategoriích – malá, střední a velká organizace. O těch rozhoduje odborná porota. Jedná se o jeden z nejvhodnějších způsobů, jak zviditelnit ty nejlepší, představit příklady dobré praxe ostatním a ukázat na kvalitu jejich práce. Zvláštní ocenění pak představuje Cena veřejnosti. Semifinalisté se prezentují na webových stránkách www.neziskovkaroku.cz prostřednictvím svých videoprezentací a bojují tak o přízeň veřejnosti. Hlasovat pro svého favorita můžete až do 21. listopadu 2016. Novinkou v této kategorii je podpora od Nadace ČEZ, díky které si vítěz Ceny veřejnosti odnese i finanční odměnu.

Ocenění Neziskovka roku reaguje na rostoucí zájem veřejnosti i dárců o činnost neziskových organizací. Oceňuje organizace, které vykazují kvalitní management, spolehlivé řízení a odpovědnou činnost v rámci svého působení. Slavnostní vyhlášení tří nejúspěšnějších neziskových organizací v rámci ocenění Neziskovka roku 2016 i vítěze v kategorii Cena veřejnosti proběhne v pondělí 28. listopadu v Divadle Archa v Praze.

Zdroj: Neziskovka roku

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR