11
listopad
2016
sdfg

Nový styl učení přináší multimediální aplikace „Svět energie“

Pohled na energetiku a fyziku očima nejrůznějších věkových skupin přináší multimediální aplikace „Svět energie“, nejnovější produkt Vzdělávacího programu ČEZ. Jejím cílem je přinést ponaučení doslova všem – předškolákům, žákům základních a středních škol, studentům vysokých škol, jejich pedagogům ale také široké veřejnosti. Aplikaci je možné získat na adrese www.svetenergie.cz, v Google Play i AppStore.

Nová multimediální aplikace, která chce bavit, učit i vzájemně komunikovat, nabízí neobvyklý pohled do zákulisí technického světa. V budoucnu se počítá s průběžným doplňováním o výukové materiály a fotografie ke stažení, 3D modely a ukázky z prostředí výroby elektřiny a novinek ze světa chytrých technologií. Svět energie rozděluje uživatele na 5 základních cílových skupin. Nabízí nejen hry, animované filmy, možnost stažení výukových tiskovin a videí, bohatý výběr bezplatné fotobanky, ale také fyzikální poradnu, zajímavosti ze světa techniky v časopise 3pól, kvízy a průběžné vědomostní soutěže o ceny. Pro pedagogy má širokou paletu výukových pomůcek nebo tipy na novinky. Nová aplikace „Svět energie – 3D elektrárny“ umožní jejím uživatelům pohled na energetická zařízení formou 3D modelů a videí.

Celý projekt vznikl ve spolupráci specialistů provozu a komunikace Skupiny ČEZ a agentury Simopt, která se už více než 25 let zabývá vzdělávacími aktivitami. Více informací o Vzdělávacím programu ČEZ je možné nalézt zde.

Zdroj: Skupina ČEZ

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR