12
prosinec
2016
sdfg

Profíci z neziskovek si řekli svoje první NENE

Ve čtvrtek 8. 12. uspořádaly Neziskovky.cz spolu s BARD PR první kolo nového projektu, který si dává za cíl rozhýbat stojaté neziskové vody. NENE - Neziskový networking je nová příležitost pro všechny, kteří chtějí vzájemně sdílet své kontakty a know-how, propojovat se a doporučovat. Lednové termíny už se chystají.

“Z NENE si odnáším, krom vizitek, informace a důvod pro to teď sednout k emailu a začít psát lidem ,které jsem tu potkala a chtít s nimi něco společně dělat,” podělila se o čerstvé dojmy Denisa z Domova Sue Ryder. Za NENE tým Petr Freimann doplňuje: “Naším cílem je, aby účastníci přišli s jasně definovanými potřebami. Podělili se o ně s ostatními během striktně vymezeného času a odešli s tím, že mezi účastníky našli parťáky, kteří je propojí s řešením. Na prvním NENE jsme tak pomohli najít grafiky, soběstačné sociální podnikatele, nebo CRM konzultanty.”

První z pravidelných setkání hostila tentokrát společnost Unibail-Rodamco, a jak takové NENE vypadá, se můžete podívat přímo na stránkách projektu. Zájemci se mohou i nadále registrovat. Počet účastníků na každé setkání je ale omezený - efektivita hraje na NENE prim. “Pozvánky na lednové setkání se rozletí už brzy a kdo ještě váhá, může se podívat na krásný feedback z první ruky. Je v něm odpověď na to, proč nám dává NENE smysl,” uzavírá Karolina Fialová, ředitelka Nadace Neziskovky.cz.

Kontakt: Petr Freiman (petr@bardpr.cz), Bard PR

 


*Pokud byste chtěli organizátorům udělat radost, propojte je prosím s reprezentativní zasedačkou a firmou, která si dá NENE ráda za rámeček. Děkujeme!

 

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR