12
prosinec
2016
sdfg

Zapojte se do fotosoutěže na téma spolehlivost a transparentnost

Znamená spolehlivost chodit včas? Nebo je to něco víc? Je transparentní společnost otevřená, čistá a čitelná? Co je transparentnost a spolehlivost pro vás můžete nyní ukázat prostřednictvím svých fotografií. Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) a Transparentnost, o.p.s. nyní vyhlašují fotosoutěž. Až tři své fotografie můžete zasílat na adresu avpo@avpo.cz do 28. února.

Spolehlivost a transparentnost jsou předmětem neustávajících diskuzí. Ať už je řeč o politice, byznysu, neziskových organizacích nebo o každodenním životě. Pořadatelé nyní vyhlásili soutěž, která pomůže odhalit různé podoby transparentnosti a spolehlivosti, tak jak je vnímáte právě vy. Fotografie budou hodnoceny ve dvou kategoriích – tři nejlepší ocení odborná porota a svého favorita bude moci zvolit i veřejnost.

Každý soutěžící může zaslat až tři fotografie, v rozlišení do 5 MB a formátu jpeg, s krátkým komentářem do 150 znaků. Pro tři nejlepší v každé kategorii jsou připraveny zajímavé ceny. Společnost ALZA úspěšným věnuje fotoaparáty NIKON 1 J5 s objektivem 10 – 30mm, CANON PowerShot G9 X a Panasonic LUMIX DMC-TZ80. Segafredo má pro vás navíc připravenou Školu kávy a dárkové boxy s kávou. Podmínky a pravidla soitěže najdete na adrese X.

Zdroj: AVPO ČR

verze pro tisk
  zpět
CHCI VĚDET CO JE NOVÉHO VE SVĚTĚ NEZISKOVEK
Chci dostávat novinky emailem.


Kdo jsem?


 odhlásit odběr

PARTNEŘI SVĚTA NEZISKOVEK

partner ČSOBpartner AVPO ČR